Kontakty

Poloha hotela:
Longitude: 17,1332
Latitude: 48,1498

Apollo Hotel ****
Dulovo nám. 1, 821 08 Bratislava, Slovensko

Recepcia - rezervácie ubytovania:
telefón: +421 2 55 968 922, +421 903 231 893
fax: +421 2 55 969 379
e-mail: hotel@apollohotel.sk

Reštaurácia Sv. Huberta- rezervácie
telefón: +421 2 55 968 534
e-mail: marketing@apollohotel.sk (prosím, počas víkendových dní a štátnych sviatkov použite na rezerváciu telefónne číslo)

Oddelenie marketingu a predaja:
telefón: +421 2 55 968 550
e-mail: marketing@apollohotel.sk

Account manažér
Ivona Grueber (Franiaková)
e-mail: ivona@apollohotel.sk

Conference & Event manažér
Anna Arpášová
e-mail: anna@apollohotel.sk

Conference & Event manažér
Martina Cibulková 
e-mail: martina@apollohotel.sk 

Revenue manažér  
Barbora Fürstenzellerová
e-mail: barbora@apollohotel.sk

Riaditeľ ubytovania:
Oľga Šoková 
telefón: +421 2 55 968 922 , e-mail: olga@apollohotel.sk

F&B manážer:
Eugen Pastierik
telefón: +421 2 55 969 830 , e-mail: eugen@apollohotel.sk

 

Kontaktné údaje spoločnosti:

MAC-Gastro spol. s.r.o.
Dulovo nám. 1, 821 08 Bratislava

IČO: 31320589
DIČ: 2020516839
IČ DPH: SK 2020516839


Spoločnosť zapísaná v OR Okr. Súdu BA I, Oddiel Sro, Vložka č. 2524/B

Tel.: +421 255 968 933
Fax: +421 255 969 379