Fínska sauna

Naša fínska sauna je vyrobená z kvalitného dreva – zo severského smreku. Vo vnútri je nerezová saunová pec, ktorá sa môže polievať vodou. Dvere sauny sú celosklenené, majú bezpečnostné zatváranie a sú vyrobené zo špeciálneho tvrdeného skla. Po saunovaní odporúčame využiť ochladzovacie sprchy. Fínsku saunu ponúkame ako zmiešanú saunu pre ženy aj mužov. V prípade záujmu môžete využiť saunu ako súkromnú službu za poplatok. Kapacita fínskej sauny je 6-8 osôb.

Čas strávený v saune prospieva:

  • zvýšením prekrvenia  nastáva zlepšenie pohyblivosti svalstva a kĺbov
  • ako otužovacia procedúra napomáha prevencii rôznych chorôb z nachladnutia
  • zahrievaním a následným ochladením sa rozširujú a zužujú cievy, čím sa stávajú elastickejšie
  • telo sa zbavuje odpadových látok
  • zbavuje únavy

Oddychová a relaxačná miestnosť

Po saune odporúčame relaxáciu v oddychovej miestnosti. Pohodlne sa uložte do špeciálnych oddychových ležadiel a vychutnajte si pokoj pri počúvaní relaxačnej hudby. Atmosféru výborne dotvára príjemný interiér a luxusné svietidlá. Kapacita oddychovej miestnosti je pre 3 osoby.

Cena jedného vstupu /1,5 hod./ je 8€ na osobu. Na jednu permanentku je povolený vstup max. 1 dieťaťu do 12 rokov grátis. Minimálna hodnota permanentky je 50€.

Fínska sauna je určená iba pre ubytovaných hotelových hostí a pre držiteľov permanentiek. Rezerváciu je nevyhnutné urobiť vopred. Permanentky je možné zakúpiť na recepcii.

Fínska sauna je k dispozícii od pondelka do piatku v čase  08:00 – 22:00 (posledný vstup je o 20.30 hod.) a počas víkendu je k dispozícii 08:00 – 20:00 (posledný vstup je o 18.30 hod.).

Relax po namáhavom dni

Pri rezervácií pobytu na našej stránke získate bezplatný vstup do fínskej sauny.