Reštaurácia Sv. Huberta

Reštaurácia Sv. Huberta

Reštaurácia Sv. Huberta získala viaceré ocenenia a je známa najmä jedlami zo zveriny a vynikajúcou medzinárodnou kuchyňou. V roku 2015 prešiel interiér redizajnom s cieľom prispôsobiť sa aktuálnym trendom a zároveň si zachovať jedinečnosť. Príjemné postredie dopĺňa krásny výhľad na námestie so známou fontánou Milencov. Priestor ponúka aj posedenie v lóžach, ktoré Vám zabezpečia dostatok súkromia.

Jedálny lístok sa vracia k tradičným a dlhodobo úspešným špecialitám ako napríklad Pečené srnčie stehno so šípkovou omáčkou, Steak z hovädzej sviečkovice s pfeffer omáčkou, Kačacie prsia na grile alebo tradičný Divinový guláš. Tieto vychýrené a známe špeciality, na ktoré k nám chodíte už roky sú doplnené o súčasne žiadané jedlá ako Najväčší rezeň v meste a mnoho ďalších.

 

Reštaurácia Sv. Huberta získala viaceré ocenenia a je známa najmä jedlami zo zveriny a vynikajúcou medzinárodnou kuchyňou. V roku 2015 prešiel interiér redizajnom s cieľom prispôsobiť sa aktuálnym trendom a zároveň si zachovať jedinečnosť. Príjemné prostredie dopĺňa krásny výhľad na námestie so známou fontánou Milencov. Priestor ponúka aj posedenie v lóžach, ktoré Vám zabezpečia dostatok súkromia.

Jedálny lístok sa vracia k tradičným a dlhodobo úspešným špecialitám ako napríklad Jelenie medailóniky s gaštanovým pyré, Steak z hovädzej sviečkovice s dubákovou omáčkou, Divinový guláš alebo tradičné Čučoriedkové pirohy s orechmi. Tieto vychýrené a známe špeciality, na ktoré k nám chodíte už roky sú doplnené o súčasne žiadané jedlá ako Tatársky biftek z pravej hovädzej sviečkovice, Najväčší rezeň v meste, Bravčové líčka na vine alebo Apollo burger a mnoho ďalších.

Okrem a lá carte ponuky si môžete vybrať aj z rôznych cenovo zvýhodnených menu. V pracovné dni počas obeda si môžete s kolegami pochutnať na dennej ponuke. Za vyskúšanie určite stojí naše business gourment menu, ktoré ponúkame bez obmedzenia a je zostavené z najobľúbenejších jedál. Ak sa Vám v nedeľu nechce variť, vezmite rodinu alebo priateľov na nedeľný obed do Apolla.

Reštaurácia Sv. Huberta je ideálnym miestom pre Vaše pracovné aj rodinné stretnutia a oslavy. Súčasťou reštaurácie je aj menší detský kútik.

Pre návštevníkov reštaurácie ponúkame parkovanie priamo pred hotelom jeden a pol hodiny gratis.

Otváracie hodiny raňajky:

Pondelok – Sobota: 07:00 – 09:30 hod.

Otváracie hodiny reštaurácia:

Pondelok – Sobota: 11:00 – 22:00 hod.

Nedeľa: 11:00 – 20:00 hod.

 

 

 

Rezervácie pre reštauráciu

+421 902 944 918, +421 2 5596 8534 alebo v pracovné dni mailom na marketing@apollohotel.sk