Reštaurácia Sv. Huberta

Reštaurácia Sv. Huberta

Reštaurácia Sv. Huberta získala viaceré ocenenia a je známa najmä jedlami zo zveriny a vynikajúcou medzinárodnou kuchyňou. V roku 2015 prešiel interiér redizajnom s cieľom prispôsobiť sa aktuálnym trendom a zároveň si zachovať jedinečnosť. Príjemné postredie dopĺňa krásny výhľad na námestie so známou fontánou Milencov. Priestor ponúka aj posedenie v lóžach, ktoré Vám zabezpečia dostatok súkromia.

Jedálny lístok sa vracia k tradičným a dlhodobo úspešným špecialitám ako napríklad Jelenie medailóniky s gaštanovým pyré, Steak z hovädzej sviečkovice s dubákovou omáčkou, Divinový guláš alebo tradičné Čučoriedkové pirohy s orechmi. Tieto vychýrené a známe špeciality, na ktoré k nám chodíte už roky sú doplnené o súčasne žiadané jedlá ako Najväčší rezeň v meste, Bravčové líčka na víne alebo Apollo burger a mnoho ďalších.

UPOZORNENIE:

Vážení hostia,
radi by sme vás informovali, že v zmysle nariadenia vlády SR a opatrení proti šíreniu koronavírusu je reštaurácia sv. Huberta zatvorená až do odvolania avšak od 25.3.2020 sme pre vás pripravili výdaj našich jedál cez okienko budovy na Dulovom námestí každý deň v čase od 11:30 – 14:00 hod.

Budeme radi, ak si objednáte jedlo vopred na tel. čísle 02/5596 9815 alebo mailom: hotel@apollohotel.sk, aby ste sa nemuseli dlho zdržiavať a tým chránite nielen seba ale aj nás.

Zároveň prosíme o dodržiavanie všetkých potrebných hygienických opatrení, rovanako preferujeme bezkontaktnú platbu.

Ďakujeme a tešíme sa na objednávky,

S pozdravom,

Manažment hotela

Rezervácie pre reštauráciu

+421 2 55 968 534 alebo v pracovné dni mailom na marketing@apollohotel.sk