Reštaurácia Sv. Huberta

Reštaurácia Sv. Huberta

Reštaurácia Sv. Huberta získala viaceré ocenenia a je známa najmä jedlami zo zveriny a vynikajúcou medzinárodnou kuchyňou. V roku 2015 prešiel interiér redizajnom s cieľom prispôsobiť sa aktuálnym trendom a zároveň si zachovať jedinečnosť. Príjemné postredie dopĺňa krásny výhľad na námestie so známou fontánou Milencov. Priestor ponúka aj posedenie v lóžach, ktoré Vám zabezpečia dostatok súkromia.

Jedálny lístok sa vracia k tradičným a dlhodobo úspešným špecialitám ako napríklad Jelenie medailóniky s gaštanovým pyré, Steak z hovädzej sviečkovice s dubákovou omáčkou, Divinový guláš alebo tradičné Čučoriedkové pirohy s orechmi. Tieto vychýrené a známe špeciality, na ktoré k nám chodíte už roky sú doplnené o súčasne žiadané jedlá ako Najväčší rezeň v meste, Bravčové líčka na víne alebo Apollo burger a mnoho ďalších.

Rezervácie pre reštauráciu

+421 2 55 968 534 alebo marketing@apollohotel.sk  Počas víkendových dní a štátnych sviatkov je  rezervácia možná iba telefonicky.

Lobby bar

Vychutnajte si svoju šálku kávy v príjemnej atmosfére Lobby baru a vyberte si k nej niektorý z vynikajúcich dezertov našej kuchyne. Menu ponúka obľúbené jedlá k pivu alebo vínu a zdravé šaláty a cestoviny. Okrem a lá carte vám radi ponúkame aj dennú ponuku, ktorá sa podáva v pracovné dni v čase obeda. Nedeľný obed je ideálnym riešením pre chvíle pohody strávené s rodinou alebo priateľmi.

Letná terasa je ideálna na posedenie s priateľmi alebo rodinou v neformálnom prostredí s krasným výhľadom na námestie so známou fontánou Milencov, ktorú obklopuje zelený park.